Schody z kamienia, granitu

Schody w naszym domu to element, który jest bardzo intensywnie użytkowany każdego dnia. Z tego powodu, schody mogą się szybko niszczyć. Aby temu zapobiec namawiamy na zastosowanie do tego celu materiału kamiennego. Schody z kamienia kojarzą się przede wszystkim z nowoczesnymi wnętrzami. Są wytrzymałe i odporne na ścieranie. Nie niszczą się i są odporne na uderzenia mechaniczne. Schody z granitu czy marmuru są bardzo łatwe w utrzymaniu. Najlepiej myć je ciepłą wodą. Kamień naturalny jest odporny na wilgoć, dlatego schody z granitu, po odpowiedniej impregnacji, można moczyć bez obaw.

schody z kamienia radom

Dzięki naszemu parkowi maszynowemu możemy wyciąć dowolne kształty w materiale kamiennym i co się z tym wiąże, przygotować stopnie, podstopnie oraz spoczniki, zgodnie z Państwa indywidualnym projektem. Najbardziej wytrzymałą okładziną stopni są takie materiały jak aglomarmur, marmur, granit, kwarcyt.

Schody z kamienia takiego jak aglomarmur to najlepszy wybór pod względem finansowym. Jest on szczególnie ceniony przez Klientów, którzy chcą, aby każdy stopień był praktycznie identyczny. Całość wygląda jak jednolita struktura. Posiadamy szeroki wybór wzorów i kolorów aglomarmuru ( w 95% składa się z naturalnego marmuru).

schody radom

Dla jeszcze bardziej wymagających Klientów możemy wykonać schody granitowe, z marmuru lub konglomeratu kwarcowego. Granit jest materiałem podatnym na polerowanie, co zwiększa jego walory estetyczne i dekoracyjne. Polerowanie granitu wydobywa z niego głębie koloru i teksturę. Poza tym, granity i marmury mają największą gamę barw i faktur, dzięki czemu dają praktycznie nie ograniczone możliwości aranżacyjne. Aby zapobiec ewentualnemu odbarwieniu schodów z kamieni naturalnych, warto pokryć je impregnatem, zabezpieczającym. Schody granitowe dostępne w naszej ofercie to inwestycja w produkt najwyższej jakości, który posłuży Państwu przez lata. Nasza firma oferuje wyroby z kamienia w szczególności w mieście Warszawa, Radom i okolicach, ale jesteśmy otwarci na inne propozycje współpracy.

UE baner stopka

Migma II, Radom | DevilArt - strony internetowe Warszawa