Blaty kuchenne z kamienia - kuchnie

Blaty kuchenne są jednym z najważniejszych elementów całej kuchni. To blat stanowi największą, widoczną, powierzchnię całej kuchni. Dlatego też wybierając blaty do kuchni należy kierować się zarówno tym, że powinny one cieszyć nasze oko oraz spełniać szereg wymagań funkcjonalnych, jakie powinny spełnić podczas intensywnego użytkowania. Nasza firma oferuje szereg materiałów, z których możemy wykonać Państwa wymarzone blaty kuchenne. Jednymi z najbardziej popularnych są blaty kuchenne z kamienia. Dysponujemy materiałami takimi jak granit oraz konglomerat kwarcowy. Za granitem przemawia jego 100% naturalność oraz niepowtarzalność każdego blatu kuchennego. Jest to materiał stworzony przez naturę dlatego każdy produkt wykonany z kamienia naturalnego będzie niepowtarzalny. Tak jak całe Państwa kuchnie. Pojedyncze blaty kuchenne granitowe będą do siebie zbliżone kolorystycznie, lecz nie jednakowe. Kuchnie, w których znajdują się blaty kuchenne z kamienia są podobne, lecz nigdy nie będą one identyczne. Granit jest jednym z najtwardszych kamieni, z jakich można wykonać blat. Dzięki temu jest odporny na zarysowania, ścieranie i uderzenia mechaniczne. Poza tym blaty kuchenne granitowe są obojętne na wilgoć, parę wodną i wysokie temperatury.

blaty kuchenne Radomblaty z kamienia radomblaty kuchenne granitowe Radom

Innym materiałem idealnie nadającym się na blaty kuchenne jest konglomerat kwarcowy. Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawi, że z pewnością znajdą Państwo to, czego szukacie. Konglomerat kwarcowy jest jeszcze twardszy od granitu. Jest materiałem minimalnie nasiąkliwym, co w praktyce oznacza brak możliwości zaplamienia blatu przez ciecze takie jak wino czy kawa. Jego piękno docenią klienci, którzy gustują w nowoczesnych formach i szukają materiałów jak najbardziej gładkich w swojej strukturze (nie wzorzystych). Blaty z kamienia takiego jak konglomerat kwarcowy są wybierane przez klientów, ceniących jednolitą kolorystykę. Na stworzenie idealnie białego blatu kamiennego, najlepszym materiałem będzie właśnie kwarcyt.

Wszystkie blaty z kamienia wykonujemy pod wymiar lub z szablonu. Zachęcamy, aby skorzystać z naszych wieloletnich doświadczeń i wybrać na blat materiał kamienny, a będzie on służył przez dziesiątki lat. Oszczędzanie na tym elemencie w domu to pozorne oszczędności.

UE baner stopka

Migma II, Radom | DevilArt - strony internetowe Warszawa